به باشگاه همراهان خوش آمدید

باشگاه همراهان
عابدین کریمی | مربی ارتباطات | توسعه فردی | فروش

باشگاه همراهان با هدف قدردانی از همراهی و وفادرای شما شما عزیزان راه اندازی شده است. با ثبت نام در باشگاه همراهان و خرید از سایت عابدین کریمی و استفاده از خدماتمان، امتیاز همراهی بگیرید. امتیاز هایتان را تبدیل به تخفیف کنید و خدمات آموزشی و مشاوره دریافت نموده و دوره ها و کتاب ها را ارزان تر تهیه کنید.

گروه تحقیقاتی ما تمام تلاش خود را در جهت ارتقای سطح دانش و مهارت همراهان وفادار خواهد نمود. سعی می کنیم تجارب بیش از یک دهه فعالیت در صنعت بیمه در زمینه بازاریابی، فروش، تیم سازی و توسعه فردی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

بیائید در کنار هم قبیله ای را برای افراد موفق بیمه بسازیم و پیام آور صلح، امنیت، آرامش و شادی برای همه ی مشتریان باشیم و دنیا را جای بهتری برای زندگی کردن بکنیم.

به محض ثبت نام یک  کد تخفیف 20 درصدی با اعتبار یک ساله برای خرید دوره های آموزشی و کتاب در حوزه ی کسب و کار ، بازاریابی ، و فروش از آکادمی دریافت میکنید.

کد تخفیف فقط برای استفاده از یک محصول اعتبار دارد و هر چقدر در سایت فعالیت بیشتری کنید (لایک کردن دورها و مقالات، درج نظرات، پاسخ به سوالات سایرین و …) امتیازات بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.

    به بهترین نسخه خودتان تبدیل شوید.